Loading...

niceWork

niceWork 2019-01-15T20:46:42+00:00

Project Description

W skrócie

niceWork jest to przeglądarkowa platforma posiadająca wszystkie najważniejsze funkcjonalności programów komputerowych, niezbędnych do prosperowania przedsiębiorstwa:

  • przechowywanie plików
  • współdzielona edycja dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych
  • kalendarz i kontakty
  • konta email
  • wideo konferencje
  • czat

to tylko części dostępnych aplikacji jakie oferuje niceWork.

Wszystko to bez zbędnego i kosztownego sprzętu czy oprogramowania – w bezpiecznej Chmurze Nicetronic.

Na wszystkich platformach

niceWork nie wymaga instalacji na żadnym urządzeniu. Działa poprzez przeglądarkę, więc można go uruchomić na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Kompatybilny z systemami Windows iOS, Android, Chromebook itd.

Rozbudowane narzędzie współpracy

Możliwość równoczesnego edytowania jednego pliku przez kilka osób. Pracuj całym zespołem nad projektem lub indywidualnie dzięki aplikacji niceWork.

Obsługa formatów DOC, DOCX, PPT, PPTX, XLS, XLSX + ODF, Import/View Visio, Publisher i wiele innych.

bezpieczne udostępnianie

Udostępniaj filmy, zdjęcia oraz dokumenty osobom również z poza firmy. Jako administrator sam decydujesz o ich uprawnieniach. Dzięki niceWork wysyłanie emaili z wieloma załącznikami nie jest już problemem.

zawsze i wszędzie

Dostępność niezależna od lokalizacji, wystarczy jedynie podłączenie internetowe. woje biuro podróżuje razem z pracownikiem.

Korzystaj z niceWork dowolnym miejscu na świecie w biurze domu czy w trasie. Ciesz się mobilnością i dostepem doTwoich aplikacji niceWork.

Aktywność i przywracanie plików

Zaawansowane działanie niceWork umozliwia użytkownikom na kontrolowanie i zażądzanie udostępnionymi przez siebie plikami.
Manager może na bierząco śledzić postęp pracy ad projektem.

Nieumyślnie skasowane pliki można z łatwością przywrócić, a nadpisane cofnąć do wersji archiwalnej. Tego typu zabezpieczenie pozwoli na zmniejszenie strat i zaoszczędzić czas na wykonanej już pracy.

Kopie bezpieczeństwa

Chmura Nicetronic jest zabezpieczona codzinnymi kopiami zapasowymi w modelu 3-2-1 co oznacza 3 kopie bezpieczeństwa, na 2 nośnikach, a w tym 1 kopia w zupełnie oddzielnej lokalizacji. Archiwizacja jest oparta na produktach naszego partnera – Veeam.

Zgodnie z wytycznymi jednostek
administracji państwowej

Klienci korzystający z Chmury Nicetronic spełniają kryteria bezpieczeństwa jednostek administracyji państwowej, takich jak GIODO oraz Izby Celnej, a także wymogi ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – unijnej regulacji GDPR (ang. General Data Protection Regulation).

Szyfrowane połączenie

niceWork używa najwyższej jakości szyfrowanie SSL/TLS do połączeń zarówno przez przeglądarkę, jak i połączeniu WebDav. Ponadto, same dane mogą być szyfrowane algorytmem klasy wojskowej – AES-256.

Skontaktuj się z nami

Proszę o kontakt
Napisz do nas